Ke stažení

Informace o náboru

Benjamínci

Přípravka

Kodex judisty

Kodex trenéra

Zajímavosti

V sobotu 8.září jsme vyrazili na 4.kolo polabské ligy do Nového Bydžova. Celkem se na závody sjelo 318 závodníků z 42 klubů z celé republiky. Naši borci se neztratili a nakonec jsme získali pohár za 1.místo jako klub.
Naše bilance celkem:
6x zlato: Anička Tucauerová, Jana Marková, Radim Jičínský, Jáchym Hrdina, Eliška Králová a Sára Gobernacová
3x stříbro: Terezka Ubrýová, Linda Šírová a Vojta Kopecký
3x bronz: Maxim Hradecký, Terezka Hrdinová a Terezka Boháčková
Další naši závodníci i přesto, že odvedli dobré výkony na své soupeře nestačili a na umístnění nedosáhli. Přesto svým přístupem a fanděním pomohli získat pohár. Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci klubu a rodičům za podporu.


Uvádíme snímky ze soutěže.


Pohár vítězů

                               

Naši vítězové

       


ZPRÁVA  TRENÉRA
ČESKÝ  POHÁR  BRNO  15.9.-16.9.2018

     V sobotu a v neděli 15.9.-16.9.2018 se 8 našich závodníků zúčastnilo Českého poháru v Brně. Zastoupení zemí zde bylo tradičně obrovské, byli zde závodníci ze Slovenska, Maďarska, Polska, Rakouska, Slovinska a Chorvatska. V sobotu startovali dva naši dorostenci Jakub Ramašeuski a Petr Filip. Těm se však příliš nedařilo a i přes Petrův vyhraný zápas skončili oba bez umístění. Podobně dopadla v neděli i naše děvčata Terezka Hrdinová, Linda Šírová a Sára Gobernacová. U každé z nich je nutno ještě zapracovat na fyzičce a sebevědomí.
     Mnohem větší radost nám udělala Eliška Králová, která svou kategorii mladších žákyň do 44kg vyhrála naprosto suverénním výkonem, když všechny své soupeřky odházela na Ipon před časovým limitem. Gratulujeme.
     Další slušná umístění vybojovala Terezka Ubrýová a Vojtěch Kopecký, kteří po perfektních bitvách obsadili 7.místa. Očekávání zde byla sice o něco větší, bohužel se ani jeden z nich nevyvaroval vlastních chyb v rozhodujících zápasech, které je stáli lepší umístění (Vojta v Golden score, Terezka 3 vteřiny před časovým limitem). I takové je Judo.

I tak lze naši výpravu do Brna hodnotit jako úspěšnou

1.místo:  Eliška Králová
7.místo:  Terezka Ubrýová, Vojtěch Kopecký