Zajímavosti

Přebor ČR staršího žactva.
20.10.2019 Mladá Boleslav

Stříbro získal Vojta Kopecký!!!!!
Vojta Kopecký našel přemožitele až ve finále. Parádní výsledek celoroční přípravy. Na Vojtu děvčata medailově nenavázaly. Kája Florianová získala 7.místo Sára Gobernacová 9.místo. Brigita Biolková se po prvním vybraném zápase se bohužel ve druhém neporadil se svojí soupeřkou a do oprav se již nedostala. Terky Ubrýová (0/1) a Hrdinová (1/1) se do oprav nedostaly. Ale i tak díky všem za reprezentaci oddílu ...... .a medailistům DÍKY!!!!!

Přebor ČR mladšího žactva
9.10.2019 Mladá Boleslav

Bronzová Kristýna Hubáčková!!
Dnes jsme se účastnili Přeboru mladšího žactva a Týna získala ve své kategorii bronzovou medaili, když prohrála jen s vítězkou z Vršovic. Jana Marková získala pak pěkné páté místo když prohrála zápas o třetí místo. Štěpán Dobrý vybojoval ve své kategorii deváté místo po zápasové bilanci dvě výhry a dvě prohry. Deváté místo získali také Saša Sokolová (1v/2p) a Bára Šelešovská (1v/2p). Ostatní borci vyhráli první kolo a následně prohráli a jejich soupeři je pak již nevytáhli do oprav. Přesto všem borcům děkuji za účast.

Český pohár - Brno 14.-15.9.2019
o víkendu se v Brně konalo poslední kolo českého poháru v Judo. Pro kategorie U18 a senioři v sobotu a U13, U15 v neděli. Zažili jsme si super výsledek s Vojtou Kopeckým v U15, který až ve finále a v prodloužení nalezl přemožitele a získal tak stříbrnou medaili. Celkem se turnaje zúčastnilo přes 1200 závodníků z bezmála 140 klubů z celé Evropy.
Další naši závodníci se prali … .
Max Hradecký bohužel prohrál o bronz a na 7místě skončili Honza Voženílek, Honza Kašuba, Eliška Králová a Bára Šelešovská. Celkový výsledkový portál je na www.csju.cz .
Díky za reprezentaci oddílu a hurá na další trénink ….

Sportovní park v Pardubicích si užíváme plnými doušky od 10.8 do 14.8. ukázkami juda široké veřejnosti a užili jsme si i chvíle s Lukášem Krpálkem a je rodinou. Mimo jiné díky kapitánovi Jirkovi za pěknou projížďku po řekách Chrudimce a Labi.