Upravit stránku

V sobotu 5.11.2022 se uskutečnilo mistrovství České republiky v kategorii dorostu. Na tomto mistrovství nás reprezentovali jen dívky a úspěšně. ELIŠKA Králová získala bronzovou medaili. Po hezkých bojích v prvním a druhém kole se Eliška dostala do semifinále, kde bohužel  nestačila na soupeřku a podlehla jí, ale v boji o bronz našla větší vůli po medaili a po pěkných hodech nakonec získala bronzovou medaili. Další naše bojovnice prohráli v prvním kole nebo v druhém, ale ani jedné se bohužel nepodařilo projít do oprav.

V neděli 6.11.2022 se pokračovalo Přeborem staršího žactva družstev chlapců i dívek. Bohužel našim chlapcům složených s klubů z pardubického kraje se nepodařilo navázat na loňské 5.místo a vypadli jsme již v prvním kole nejtěsnějším výsledkem 5:4 s JUDO Beskydy. Za tým bodovali Jarda Šlesinger (Judo Česká Třebová), Martin Šimek (Judo Choceň), Maxim Hradecký a Jakub Ježek (Judo Česká Třebová). I tak přesto velké díky klubům Judo Choceň, Judo Česká Třebová, DaitoRyu Pardubice a Judoklubu Pardubice a jejich trenérům.

Naše děvčata Anna Tucauerová a Jana Marková byli zapůjčeny do klubu SKP Benešov a vybojovali společně nádherné bronzové medaile. GRATULUJEME !