Upravit stránku

Tréninky ZRUŠENY

Na základě rozhodnutí vlády České republiky ze dne 10.3.2020, týkající se bezpečnostních opatření se RUŠÍ tréninky do odvolání.

Děkujeme za pochopení

Velká cena Hradce Králové

V sobotu 7.3.2020 se ve sportovní hale v Třebeši Hradci Králové se uskutečnila Velká Cena DDM, na které se předvedlo 468 závodníků z 58 klubů celé České republiky. Pěkně zorganizovaný turnaj a naši borci se rozhodně neztratili. Předvedli super výsledky a celkem jsme vybojovali:
4x
?Jana Marková, Max Hradecký, Eliška Králová, Terezka Boháčková (ms)
5x
?Jan Synek, Anička Tucauerová, Jáchym Hrdina, Brigita Biolková, Tereza Hrdinová
4x
?Radim Jičínský, Natálka Synková, Kája Florianová, Michal Vaněk
a k tomu jsme ještě přidali další 5 bramborových medailí... a spoustu nových zkušeností. Díky trenérům a rodičům za reprezentaci oddílu.

Výsledky na http://vchk20.barak.cz/

CZECH JUDO OPEN OSTRAVA

o víkendu 29.2 - 1.3.2020 připravili borci z 1.Judo Baník Ostrava super turnaj. Přijelo 1645 závodníků z 216 klubů a 16ti zemí. Naši borci se ale v tak veliké konkurenci neztratili a vybojovali jsme celkem 4 medaile. Jedenkrát bronz získal Max Hradecký (U13) a stříbro získali děvčata Jana Marková (U13), Eliška Králová (U15) a Kristýna Vondřejcová (U18). Další naši borci sice nezískali medaili, ale předvedli super výkony na kterých budeme dále stavět. Díky.
Výsledky na http://cpostrava20.csju.cz/cz/

Polabská liga - Kolín - 1.kolo

O prvním víkendu jarních prázdnin 8.2.-9.2.2020 jsme odjeli s 13 bojovníky do Kolína. V sobotu získávali svoje první zápasové zkušenosti naši borci v kategorii U11. Pouze Matějovi Matěáskovi se podařilo postoupit do vyřazovacích bojů, kde ale bohužel neuspěl. Daniel Matin Vacek, Jan Synek a Ondra Morávek v základních skupinách získali, alespoň inspiraci a motivaci do tréninku. V neděli pak nastoupili bojovníci v kategorii U13 a U15. V mladším žactvu získal ve své kategorii zlato bez jediného zaváhání Maxim Hradecký (5/0). Jana Marková bohužel ve finále prohrála na tresty, ale získala krásné stříbrné místo. V kategorii staršího žactva se po pěkných ipponech do finále probojovali Brigita Biolková a Karolina Florianová. Kája po vyrovnaném začátku nakonec zvítězila a získala zlato a Brigita stříbro. Bronzovou medaili pak do sbírky přidala Bára Šelešovská. Medailistům gratulujeme a hurá na prázdniny a pak zase na trénink

Mezinárodní Velká cena České Třebové

18.1. - 19.1.2020 se konala MVC v České Třebové. Soutěže se zúčastnilo 735 závodníků z 87 oddílů a pěti zemí (SWE, FIN, POL, SVK, CZE) V tvrdé konkurenci se naši borci neztratili. V kategorii U15 jsme se dokonce v soutěži družstev probojovali na 4. místo těsně pod stupně vítězů a v kategorii U18 jsme skončili na pátém místě. a hurá k výsledkům.Soutěže zahájili naši nejmenší borci a bronzovou medaili získala Tamara Ramašeuská. Ondra, Vojta a Matěj získali cenné zkušenosti do dalších soutěží.V kategorii U13 získal zlato Maxim Hradecký, bronz vybojovala Jana Marková a pěkné 7 místo získal Jan Kašuba (z celkových 37 závodníků v jeho váhové kategorii). V U15 zlato vybojovala Eliška Králová, stříbro Brigita Biolková, bronz získali Terka Ubrýová a Saša Sokolová. U18 Kristýna Vondřejcová získala zlato, stříbro Terka Boháčková a o bronz bojovali Vojta Kopecký s Jakubem Ramašeuski a vyhrál Vojta. Eliška Králová si zkusila zápasit za dorostenky a nakonec získala 5. místo.
Všem medailistům gratulujeme.

Nahoru